🎉🏥 Cena promocyjna: 49 zł za e-konsultację medyczną 💰🛍️
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 65zł
PlusRecepta.pl » O nas

O nas

Osoba z laptopem

PlusRecepta przekształca tradycyjną opiekę zdrowotną w nowoczesną i dostępną usługę online. Dzięki niej możesz zapomnieć o ograniczonych godzinach przyjęć lekarskich oraz weekendowych zamknięciach przychodni. U nas znajdziesz wsparcie medyczne dostępne codziennie od 8:00 do 22:00. Naszym celem jest zapewnienie Ci odpowiedzialnej i profesjonalnej pomocy medycznej za pomocą nowoczesnych narzędzi jakie daje internet.

Nasz serwis jest w pełni zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Wszystkie e-recepty wystawiane przez naszych lekarzy są legalne i honorowane w aptekach na terenie całego kraju. Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo i prywatność Twoich danych. Możesz być pewien, że Twoje informacje są u nas w pełni chronione i traktowane z najwyższą poufnością.

Zamówienie e-konsultacji na naszej platformie jest szybkie i intuicyjne. Wystarczy wypełnić prostą ankietę medyczną, podając informacje o swoim stanie zdrowia, ewentualnych chorobach, alergiach czy przyjmowanych lekach. Nasz zespół medyczny na podstawie tych danych oceni Twoją sytuację i zaproponuje odpowiednią opiekę. W razie potrzeby, lekarz wystawi e-receptę na wymagane leki.

Warto pamiętać, że wszystkie e-recepty wystawione przez naszych lekarzy są płatne i nie podlegają refundacji. Podobnie e-konsultacje nie są objęte kontraktem z NFZ. Nasze usługi są jednak skierowane do tych, którzy szukają wygodnej i bezpiecznej opieki medycznej bez konieczności wychodzenia z domu.

Jako Super-Pharm od wielu lat prowadzimy w Polsce apteki, których pracownicy na co dzień pomagają setkom tysięcy pacjentów zatroszczyć się o zdrowie swoje i najbliższych. PlusRecepta to nasza odpowiedź na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa. Pozwala na łatwy i intuicyjny kontakt z medycznymi specjalistami online, zgodnie z oczekiwaniami współczesnego, dynamicznie zmieniającego się świata. PlusRecepta to dostęp do opieki zdrowotnej nowej generacji - wygodnej, odpowiedzialnej i dostępnej. Dla Ciebie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. PlusRecepta.pl